Typy liečby
Zaujímavosti o mojej liečbe

ADELI Medical Center je jedným z najvýznamnejších inštitútov v Európe špecializujúcich sa na neurorehabilitáciu. Inštitút má licencie a je aktívny v týchto oblastiach medicíny: neurológia, liečebná rehabilitácia, fyzioterapia, balneológia, reumatológia, klinická logopédia a intenzívna medicína.

S viac ako 10-ročnými skúsenosťami a s viac ako 260 kvalifikovanými zamestnancami, ADELI poskytuje svoju jedinečnú liečbu predovšetkým ľuďom, ktorí trpia poškodením centrálneho nervového systému (ako je napríklad mozgová obrna, porážka a traumatické poranenia mozgu). Tieto ochorenia sú zvyčajne dôsledkami pôrodnej traumy, krvácania do mozgu, cievnej mozgovej príhody alebo vnútrolebečného poranenia.

Liečba kmeňovými bunkami ... Jedna z najmodernejších metód liečby kĺbov tejto doby. Podstatou  tejto liečby je obnova poškodenej a oslabenej chrupavky v kĺbe pomocou kmeňových buniek z vlastného tela. Celá liečba trvá dve - tri hodiny počas jedného dňa. Je finančne veľmi nákladná. Jej priaznivé účinky potvrdzujú pacienti z celého sveta po úspešnej liečbe. Procedúra sa začína odsatím tuku z brucha, tam sa totiž nachádza najviac tukových buniek. Špeciálnou metódou sa bunky izolujú v sterilných podmienkach a následne sa aplikujú do poškodeného miesta tak, aby pôsobili priamo v mieste poškodenia.